Co o nás vypovídá podsedlovka? Určitě vnímáte, že jezdecká výbava prozrazuje hodně o našem přístupu k jezdectví. Takže jednoduše - ukaž nám svou podsedlovou dečku a my Ti prozradíme, kdo skutečně jsi!

Co přesně vyjadřuje podsedlovka?

Lesklá podsedlová dečka Horsea Adamant

Barevná závrať.

Barva může vyzradit mnoho o svém majiteli. Křiklavé barvičky si vybírají osoby, které jsou rády středem pozornosti. Moderní, barevná podsedlovka z Vás jednoduchým a celkem rázným způsobem udělá hvězdu.

Karovaný vzor je doménou elegantních klasiků, kteří oceňují především jednoduchý styl. A hlavně, károvaný vzor se prostě a jednoduše odjakživa s jezdectvím spojuje. Je efektní a elegantní. A že ne každému koni sluší? No bohužel...

Existuje ješt třetí kategorie – podsedlovky v praktických „špinavých barvách“.

Hnědá, bordó, černá, šedá. Že se nešpiní je sice mýtus, ale přinejmenším špínu na nich nejde dlouho vidět.... že ano?

Má význam značka?

Značkové podsedlové dečky jsou dražší, ale s cenou se většinou spojuje i vyšší jakost. Nebo by alespoň měla...Vybíráte dečky z nejnovějších kolekcí? Tyto dečky na Vás zaručeně prozrazují: rádi jdete s módou a dobrým stylem.

Někteří sázejí na známou značku, ale o něco starší kolekci. Taková dečka možná už něco prožila, ale při dobré péči může ještě dlouho posloužit. Takto ukazujete, že dáváte přednost kvalitě, ale ne za každou cenu tomu nejnovějšímu trendu.

A pokud hledáte dečky mimo škálu známých značek? No však každý z nás je někdy rád rebelem!

Klasická "špinavá" barva, na které díky semišovému povrchu špína nejde vidět

Lesklá, čistá, svěží... Řekněme, že dečka je buďto čistá nebo... no vlastně. Dečka zářicí čistotou není jen utopie. Je to péče o hygienu koně, jeho komfort při práci, a také způsob jak udržet dečku i sedlo v dobrém stavu.

Někdy se ale stane, že zapomeneme dečku vyprat, ale ona to přeci ještě jednou jedinkrát vydrží, že ano?

Klasika nebo vykrojená? Tak tady se potýkáme s opravdovým problémem.

Avšak čím méně dečky zpod sedla vyčnívá, tím méně se ušpiní.

Minimální význam má tady také barva dečky, když není moc vidět.

Vykrojená podsedlová dečka Horsea Anatomic

Ve výsledku ten, kdo je na svou dečku pyšný, si vybere klasický střih, který na sebe přitáhne pozornost. A nebo naopak odpoutá od jiných věcí...?

Tak nebo tak, každý má svůj osobitý styl, kterého by se měl držet a v žádném případě se za něj nestydět. Jsme všichni individuální a originální.

Pokud chcete vyzkoušet něco nového, tak Vám s radostí doporučujeme podsedlové dečky Horsea. Možná to jednou bude Vaše oblíbená značka...