Renegade - americká značka bot pro koně

Pokud jste se s botami Renegade ještě nesetkali a rádi byste věděli, zda by to byla ta pravá volba pro Vás a Vašeho koně, čtěte dál.

 

Renegade jsou vyráběny v USA. Odtud se exportují do světa. Boty jsou schopny radit si s vysokým stupněm zátěže. Byly speciálně navrženy pro přirozeně strouhaná kopyta, která se vyznačují nižšími patkami, krátkou špicí a správným mustang rollem.

Pokud má Váš kůň vysoké patky, dlouhé špice a roztažené stěny s ostrými hranami – životnost a funkčnost boty je tímto značně omezena.

I když boty nejsou v užívání složité, mohou čas od času vyžadovat výměnu lanka čí pásku. Pro všechno můžete najít podrobné návody.

https://www.youtube.com/channel/UCoKgoTiiPXj3izWQkSTj_6w

 

Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu.

Společnost vyrábějící boty je otevřená svým zákazníkům a spoléhá na dobré reference spokojených zákazníků, kteří se tak stávají živou reklamou.

 

Není možné určit životnost boty (podrážky). Korektně pohybující se kůň se správným došlapem od patek může v botách najezdit od 500 do 1000 km, které závisí na způsobu pohybu, typu terénu, rychlosti.

Pokud Váš kůň došlapuje od špice nebo dopadá na špici tvrdě, můžete očekávat rychlejší opotřebení. Kůň se takto pohybovat nemá a poškození boty nebo velké opotřebení není v tomto případě chybou boty, ale koně. Pro poškození tohoto typu nelze uplatňovat reklamaci. I pro tyto případy však existují možné úpravy.

 

Renegade Hoof Boot – bota, která funguje!

 

 

Kirt Lander – vynálezce Renegade® Hoof Boot.

Vyrobeno v USA, Lander Industries Inc.

 

US Patent No. 9,363,980
US Patent No. D629,573
US Patent No. D685,535
US Patent No. D685,954