Podsedlová dečka Horsea Aeró

Dečka, která dýchá! AERÓ je speciálním modelem funkční dečky, která zvyšuje schopnost odpařování potu na maximum! Abyste si Vy i kůň mohli udržet optimální komfort během ježdění, zajišťuje tato dečka skvělý odvod vlhkosti od kůže zvířete směrem ven. Lehce průsvitná struktura dečky zajišťuje, že se pod dečkou nezadržuje prakticky žádná vlhkost. Takže riziko odření, zapaření, či jiného podráždění kůže je sníženo na minimum.
Více >>

Výrobce: HORSEA. Kód produktu: P00239

2 390 Kč

Podsedlová dečka je nezbytnou součástí jezdeckého vybavení.

Její funkcí je především ochrana koňského hřbetu před odřením. Zároveň má za úkol odvádět pot během intenzivní práce, kdy se kůň potí. Stejně jako koně, chrání dečka i sedlo. Aby se kůže od agresivního potu a uvolněné srsti zbytečně neničila. Podsedlová dečka se postupem času stala rovněž módním doplňkem. 

V nabídce máme pouze kvalitní, ručně vyráběné podsedlové dečky. Vyznačují se různým použitím materiálů, stylem prošívání, střihem i barvou. 

Vybírat si můžete dle konkrétního typu sedla. V nabídce jsou dečky skokového, drezurního i všestranného střihu. 

Podsedlové dečky Horsea jsou originální. Nekopírují žádné jiné značky, ale vyjadřují osobitý styl. Jsou vhodné pro náročné jezdce hledající ověřenou kvalitu.

Všechny dečky mají možnost výšivky. Můžete si tak dečku označit jménem koně nebo stáje. 

Každý kus je originál! Horsea podsedlové dečky jako luxusní součást Vaší jezdecké výbavy.