124 bodů do věrnostního systému

Vylepšený model westernové deky pod sedlo. Filcovo-neoprenové panely zajistí plný komfort a skvělé rozložení váhy pod sedlem. Dobrý profil deky se perfektně přizpůsobí hřbetu koně. Deka se nebude nikam posouvat a přetáčet.Dva rozměry snadno dopasujete svým potřebám:medium - 78 x 37 cmbig - 82 x 40 cm Více >>
Výrobce: HORSEA. Kód produktu: P00021

2 490 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Hnědá

ks
Barva Velikost western Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Westernová deka Horsea Comfort Čokoládová Hnědá 78x37 Na objednávku 2 490 Kč
Westernová deka Horsea Comfort Čokoládová Hnědá 82x40 Na objednávku 2 490 Kč

V místě, kde prochází řemen k podbřišníku je deka vyztužená eko kůží. Základní výplň deky tvoří pružná polyuretanová pěna a silikonové duté vlákno. Výplň je měkká a zároveň odolná vůči deformaci. 

Rovnoměrné rozkládání váhy sedla i jezdce a také optimální amortizaci zajistí speciální panely. Ty jsou vyrobeny ze spojení stabilního úmělého filcu (1cm) a husté neoprenové pěny (2cm). Toto novátorské spojení ideálně tlumí nárazy a velmi dobře rozkládá váhu. Zajišťuje tak maximální pohodlí pro koňský hřbet. Filc nezamezuje odvádění vlhkosti přes deku. Je pevnější než vlna a můžete ho bez potíží vyprat v pračce, a přes to nepodléhá deformaci. Deka je podšitá pevnou tkaninou s drobnými očky. Její největší výhodou je odolnost vůči odírání. Zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu a ulehčuje odpařování potu. Díky tomu je riziko odření a zapaření minimální. 

Vnější látka je kvalitní alcantara. Velmi trvanlivý a esteticky velmi líbivý typ tkaniny. Na dotek příjemný, připomínající semiš. Látka je potažena teflonovou vrstvou, která usnadňuje údržbu a zvyšuje odolnost vůči zašpinění.

Kontaktujte nás!