29 bodů do věrnostního systému

Innovace v designu i střihu vytvořila perfektní ochranný prvek před otravným hmyzem. Maska Strong bude Vašemu koni slušet a hlavně mu zpříjemní letní sezónu. Více >>
Výrobce: HORSEA. Kód produktu: P00025

580 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Bílá Černá Šedá Modrá Blankytná Fialová Zelená Růžová Červená Oranžová Hnědá Béžová Vanilková Tyrkysová Bordó Tmavě růžová Světle fialová Královsky modrá Tmavě modrá Světlá hnědá Tmavá zelená


ks

Hlavní funkcí masky je ochrana očí a uší před všemi druhy mušek, ovádů, komárů a dalšího otravného hmyzu, který obtěžuje koně během jeho pobytu na pastvině. Zároveň chrání před prachem a špínou.

Výběhové masky Strong jsou vyrobeny z pevné síťoviny pokryté vrstvou PVC, která se přímo nedotýká očí a neomezuje tak zorné pole. Uši a oblast na žuchvách kryje odolná síťka. Masky jsou obšity jemným fleecem, který zamezí odření. Mezi ušima je výstřih pro provléknutí kštice. Maska má zapínání na široký suchý zip. Nemusíte nasazovat ohlávku.

Síťovina zakrývající oči je vždy černá. Výběr barvy označuje pouze fleecové obšití. Strong verze má zpevněnou část na žuchvách a uších.

Kvalitní a pevný model, který vydrží a ochrání!

Kontaktujte nás!