79 bodů do věrnostního systému

Praktická poddeka, která může být využívána samostatně nebo ji použijete jako dodatečnou thermo vrstvu pod Vaši stávající stájovou či výběhovou deku. Více >>
Výrobce: HORSEA. Kód produktu: P00142

1 590 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Šedá Modrá Fialová Zelená Hnědá Světle fialová


ks

Poddeka je čistá (bez zapínání) nebo doplněna upínacím systémem k vnější dece. Pokud Vaše aktuální deka nemá možnost připnutí poddeky, zvolte možnost upínání k dece jako ANO a my Vám zároveň dodáme speciální komplet pro jednoduchou instalaci zapínání k Vaší dece.

Deka je vyrobena z pevného polyestru. Je odolná vůči působení vlhkosti. Její výplň je volitelná, dle Vašich aktuálních potřeb. Od 100g až po 400g/m².

Na plecích je přezka doplněná suchým zipem. Pod ocasem je fixační šňůrka. Kohoutek chrání fleecové obšití. Pokud máte raději vyvýšený krk, můžete zvolit poddeku s vyšším krkem.

Tuto teplou vrstvu využijete pod různé druhy dek. Pokud tento typ dek rádi využíváte jako stájovou, doporučujeme přidat křížové zapínání pod břichem. Takto bude deka perfektně fixována na těle koně. Zároveň se na ni nechytají nečistoty, seno a podestýlka. 

Ideální řešení pro rychlou manipulaci a úsporu místa v sedlovně.

Kontaktujte nás!