114 bodů do věrnostního systému

Neobvyklá deka v nevšední kombinaci materiálů! Síťová, odpocovací, transportní nebo stájová? Jak je libo, poslouží v každém případě. Více >>
Výrobce: HORSEA. Kód produktu: P00087

2 290 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Šedá Bordó


ks

Luxusní model deky Combi, který díky vybranému střihu a rafinovaně použitým materiálům poslouží jako víceúčelový pomocník.

Deka je vyrobena z kombinace síťoviny a pevného fleecu. Síťovina dělá deku perfektně prodyšnou a chrání koně před hmyzem. Fleece na zádové části pomůže koně osušit během větrnějších letních dnů, kdy jej nechcete úplně zahalit do odpocovací deky. Zároveň jej může ochránit před profouknutím během transportu nebo při pobytu v boxe.

Na kohoutku je fleece výztuha, ta má za úkol ochránit kohoutek před odíráním a otlačením.

Na plecích je praktické zapínání na karabiny s možností regulace pomocí pozic kovových kroužků. Vnitřní strana je podšitá fleece tkaninou, aby se kůň od síťky neodřel. Pod břichem je křížové zapínání na T přezky s možností regulace, stejně tak jsou i regulovatelné pásky mezi zadními nohami.

Šikovný pomocník z kvalitních a příjemných tkanin, kterého oceníte hned při prvním použití. Propracovaný design je jen třešničkou na dortu.

Kontaktujte nás!