119 bodů do věrnostního systému

Dečka, která dýchá! AERÓ je speciálním modelem funkční dečky, která zvyšuje schopnost odpařování potu na maximum! Abyste si Vy i kůň mohli udržet optimální komfort během ježdění, zajišťuje tato dečka skvělý odvod vlhkosti od kůže zvířete směrem ven. Lehce průsvitná struktura dečky zajišťuje, že se pod dečkou nezadržuje prakticky žádná vlhkost. Takže riziko odření, zapaření, či jiného podráždění kůže je sníženo na minimum.
Více >>

Výrobce: HORSEA. Kód produktu: P00239

2 390 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Bílá Černá Šedá Zelená Béžová Tmavě modrá


ks

Pružná dečka, kterou snadno udržíte v čistotě - stačí ji přetřít vlhkým hadříkem nebo kartáčem. Velice rychle schne, ať už po ježdění nebo praní. Díky svému střihu a optimální tloušťce se velice dobře přizpůsobí sedlu a během ježdění se nepřesouvá. Anatomický střih zaručuje volný prostor na kohoutku a podél páteře. 

Dečka je vyrobena ze speciální pěnové tkaniny Calipore a 3D síťoviny, v místě kde se dečky dotýkají zápinky sedla a podbřišník je dečka zpevněná eko kůží Zenit

AERÓ dečka a její vrstvy:

Vrstvy dečky Aeró

Kvalitní 3D síťka patří mezi funkční, prodyšné tkaniny. Vyniká dobrou propustností vzduchu a minimální schopností absorpce vody a vlhkosti. Zajišťuje optimální průchod vzduchu a brání vzniku opruzenin.

Pěna Calipore je perfektním spojením dlouhotrvalé životnosti, komfortu užívání a rychleschnoucí schopnosti. Velké, otevřené póry zajišťují perfektní drenáž vody a cirkulaci vzduchu. Díky tomu dečka nepohlcuje pot a dovoluje na průběžné odpařování vlhkosti z povrchu kůže, čímž značně zvyšuje komfort koně během ježdění a intenzivního tréninku. Díky použití speciální technologie Nano-Silver se pěna Calipore pyšní také antibakteriálními a protiplísňovými vlastnostmi. 

Zpevnění v místě podbřišníku z eko kůže Zenit je maximálně odolné. Už jen proto, že tuto kůži se běžně používá především na sedadla motocyklů a jako čalounění lodí a jachet. Zenit má všechny atesty, je netoxický, nevyvolává alergické reakce. Látka je přizpůsobena k použití v těžkých atmosferických podmínkách. Má UV filtr, proto se nezalekne ani slunečních paprsků. Nezežloutne a nepopraská. Má antislip (protiskluzový) povlak. Mimo zdrsnělou strukturu se dobře udržuje a je odolná vůči odírání. 

Perfektní pracovní dečka, nebo slušivý a funkční kousek pro náročnější disciplíny.

BARVU LEMU A KROUCENÉ ŠŇŮRY UPŘESNĚTE V POZNÁMCE.

Kontaktujte nás!