69 bodů do věrnostního systému

Královské lože pro Vašeho čtyřnohého mazlíka. Vysoce kvalitní a originální kousek. Pelíšek, který si Váš pes zamiluje. Více >>
Výrobce: HORSEA. Kód produktu: P00050

1 390 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Černá Šedá Modrá Fialová Zelená Hnědá

Hnědá Béžová Vanilka Žlutá Oranžová Červená Bordó Fialová Růžová Fuksiová Tmavě modrá Světle modrá Zelená Černá Šedá Bílá


ks

Vnitřní část pelechu tvoří alcantara (ultrasuede semiš). Vnější stranu tvoří elegantní prošívaná látka Weave. Látky jsou spojeny ozdobným lemováním. 

Pelech je vyplněn hrubou vrstvou úmělého polyestrového vlákna, které zajišťuje plný komfort a psům je velice příjemný. Velkou výhodou tohoto pelíšku je možnost vyjmutí vnitřních polštářů, nejen prostřední, ale i bočních. Takže pelech se dá snadno a dobře vyprat. Riziko deformace výplní tak úplně odpadá a pelech bez těchto výplní rychle schne. Kapsy na tyto výplňové polštáře se zapínají pomocí zipu. Pelech rozeberete rychle a stejně rychle ho dáte i do původního stavu. Velice atraktivní model, který se bude líbit Vašemu mazlíkovi a také všem okolo.

Barva stanoví odstín prošívané tkaniny a vnitřní výplň označuje barvu semiše.

Velikosti určují vnější rozměry pelechu:

XS - 60x50 cm  
S - 70x55 cm 
M - 80x60 cm 
L - 90x65 cm
XL - 100x70 cm 
2XL - 120x85 cm
3XL - 140x110 cm

POZOR! Větší rozměry pelíšků lze zasílat pouze na adresu, nikoliv do odběrných míst. Proto prosíme o volbu doručení na adresu. V případě volby odběrného místa, bude při expedici zadáno doručení na adresu. 

Kontaktujte nás!