79 bodů do věrnostního systému

Deka pro psy Energic je innovativním krokem v rozvoji psích oblečků. Zajišťuje ještě lepší termickou izolaci a umožňuje naprosto neomezený pohyb. Energic lépe drží i na velmi akčních psech. Ale jejich zábavu jim nijak neomezuje. Více >>
Výrobce: HORSEA. Kód produktu: P00052

1 590 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Šedá Blankytná Zelená Červená Oranžová Žlutá Dog Triangle Heart Violet Stripes Modré peří Fialové peří Mák


ks

Deka má vysoký límec s možností regulace jeho obvodu a také umožňuje provléknutí pro zapnutí vodítka k obojku. Výjimečným detailem je regulace nad ocasem. Díky ní lze deku utáhnout a uzavřít, tímpádem se lépe fixuje na hřbetě. Zkrácení pomocí utažení je možné až o 3-5 cm (závisí na celkové velikosti deky). Deka má také reflexní prvky, které psa více zviditelní v šeru. Pod břichem je ochranná klopa, která psa lépe izoluje od chladu a vlhkosti. Obvod této klopy se dá regulovat pomocí jednoduchého zapínání. Kolem zadních nohou jsou umístěny elastické gumičky. Ty deku hezky fixují a nedovolí ji cestovat po hřbetě. 

Látka je voděodolná a pevná. Podšívka je látková, typ Coolmax. V případě potřeby lze deku vyplnit úmělým vláknem s tepelnou izolací.  Velkou výhodou je, že látka nešustí a tím psa neznervozňuje.

Velice atraktivní a promyšlený model pro náročné psy i páničky.Kontaktujte nás!