Univerzální deka pro koně Horsea Quick Dry Cooler

Lehká a pohodlná deka Quick Dry určená k osušení koně po tréninku. Deka je díky speciální tkanině QuickDry schopna rychle a účinně odvádět vlhkost ze srsti koně navenek a tím urychlit péči o našeho svěřence. Samotná deka také rychle usychá, ať už po praní, tak po osušení koně. Díky tomu se také nemůže stát, že kůň stojí ve vlhkostí nasáknuté dece a tím hrozí jeho prochladnutí. Více >>
Výrobce: HORSEA. Kód produktu: P00103

1 490 Kč

Odpocovací deka pro koně má mnohostranné využití. Deky Horsea jsou vyrobeny z pevného a hrubého fleece materiálu. Jsou velice kvalitní a pevné. Nežmolkatí se.

Odpocovací deka slouží k osušení koně. Odvede vlhkost a urychlí schnutí koně po práci. Deku můžete použít i jako transportní nebo jako "zateplovací" vrstvu pod pláštěnku v chladnějším období.

Odpocky mají hezké barvy. Vynikají svými střihy i doplňky. Některé deky jsou také doplněny křížovými popruhy pod břichem a kvalitním zapínáním na kovové přezky. 

Odpocovací deka poskytuje koni vysoký komfort. Oholeného koně chrání i během přecházení ze stáje do haly. Zabraňuje prochladnutí nebo ztuhnutí zahřátého svalstva. 

Horsea deky jsou stylové a praktické. Oceníte je pro svou jedinečnost a maximální funkčnost.