HORSEA.cz

Kdo a co je HORSEA?

Horsea je nová značka jezdeckého vybavení. Mladá, inovativní a energická.

Všichni, kdo stojí za značkou Horsea, jsou koňáci. Lidé, kteří jsou s koňmi v dennodenním styku. Všichni používáme jezdecké vybavení a proto víme, jak je důležitá jeho kvalita a funkčnost.

Značka Horsea jde proti proudu všech! Jako jedna z mála firem zabývajících se jezdeckými potřebami, které na českém trhu jsou, máme tu čest prezentovat všechny produkty jako originální a made in EU.

Produkty mají pravou evropskou kvalitu a pyšní se přívlastkem „Hand made“.

Zboží není vyráběno mimo Evropu, tím není snížena kvalita a originalita výrobků. Nejsou používány levnější a jakostně horší tkaniny.

Víme totiž, že tyto aspekty později přinášejí spíše zklamání a uživatele jezdeckých potřeb nepříjemně odrazují.

Všechny produkty v našem sortimentu jsou ručně vyráběny. Každý produkt, který zákazník obdrží, je vyroben přímo pro něj.

Každý kousek, který opouští naše brány, je nejdříve pečlivě vyroben a jeho jakost je důkladně zkontrolována. A to dřív, než vůbec k novému majiteli poputuje.

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, proto šetření na materiálu nepřichází v úvahu.

Horsea má konkurovat těm nejlepším. Na výrobky jsou kladeny vysoké nároky.

Řídíme se heslem, že všechno hezké musí být i praktické. Proto jsou naše výrobky výjimečné svým designem, ale také jejich praktičnost a funkčnost je pečlivě ověřována.

Horsea jezdecké potřeby přinášejí inovaci a výjimečnost. Neustále se vylepšují střihy a styly, aby byly všechny produkty perfektní pro Vás i Vaše koně.

Téměř každý koňák vlastní psa. Nezapomínáme na tyto menší čtyřnohé přátelé a i pro ně máme v nabídce nějaké módní kousky.

Horsea dog

Máme rádi výzvy! Pokud máte nějaké speciální přání, toužíte po svém originálním kousku, neváhejte nás kontaktovat a své přání nám sdělte. Třeba Váš tip bude novinkou v sortimentu Horsey!

Pokud tedy upřednostňujete individuální přístup a provedení před masovou výrobou, značka Horsea je pro Vás ideální!

Kontaktujte nás!
Diskuse