Deky pro koně mají sloužit především jako ochrana. V závislosti na druhu použitého materiálu dostávají specifickou funkci.

Deky, které má značka Horsea v nabídce, jsou určeny pro náročné majitelé i koně.

Horsea deky jsou vyráběny z kvalitních a pevných polyestrových tkanin.

Podle ročních období převažují v nabídce jednotlivé typy dek. Pro jarní a podzimní přechodné období poslouží výběhové deky. Ty ochrání koně před deštivým i větrným nečasem. Udrží je v suchu, teple a čistotě. V letním období využijete síťové deky. Ty mohou chránit jen trup koně nebo i jeho krk. Nedovoli, aby hmyz proniknul až na kůži koně. Pro trénink a jízdu pod sedlem poslouží bederní deky a jezdecké deky. 

K osušení koně nebo i transportu můžete využít deky odpocovací. Mají kvalitní provedení, fleece materiál je hrubý a vysoce jakostní. 

Ve stáji a boxe můžete koně obléknout do deky stájové. Slouží především jako tepelná izolace pro sportovní, oholené koně. Ale také zabrání jeho znečištění či odření.

V zimním období si můžete vybírat z kvalitních thermo dek. Mají různou gramáž zateplení, takže si v závislosti na aktuálních teplotách můžete navolit tu nejideálnější pro Vašeho mazlíčka. 

Deky jsou pevné a odolné. Mají hezké barevné provedení. Všechny doplňky v podobě kovu, popruhů a gum jsou pečlivě vybírány, aby dokázaly odolat náporu, kterému jsou deky vystavovány. 

Nemusíte se bát, že by deka nepřežila radostné dovádění a válení. Statně odolává i zubům jiných obyvatelů výběhu.

Deky pro koně značky Horsea vynikají jedinečným designem a kvalitou provedení.

Všechny výběhové deky se musí prát ve speciálních pracích prostředcích, které jsou určeny pro ochranu voděodolných textilií. Ideálním řešením je když deky svěříte speciálním čistírnám. Deky nesmí být v žádném případě prané v automatické pračce při použití klasického prášku. Tímto praním deka ztrácí své voděodolné vlastnosti. Deky by také měly být pravidelně impregnovány.